Arama Yapın

Rusça Yaz Okulu

Genellikle Türkiye’de Rusça Tercümanlık, Rus dili ve edebiyatı okuyan öğrencilerimiz için oluşturduğumuz yaz okulu programı, size ihtiyacınız olan pratik imkanını, yazın, yeşil doğası ve gezip göreceğiniz yerleri, tanıyacağınız insanların ve yurdışı tecrübesinin size kattığı yararı da yanınıza alarak ülkenize dönmenizi sağlayacak.

Öğrenci limitli grupları ile anlaşmalı olduğumuz üniversiteler tarafından verilecek programın amacı size limitli süre zarfı içinde en verimli şekilde ihtiyacınız olan pratik tecrübenizi geliştirmektir. Bu süre içinde tabii ki programladığınız Belarus gezinizi aksatmadan, belirli günler ve limitli saatlerde (bu süre genellikle haftalık 20 saattir) sınıflarda bulunarak doğrudan yaşamdan alacağınız pratik ile Rusçanız, Belarus’a geldiğiniz andaki Rusçanızdan çok farklı olarak ülkenize döneceksiniz.

Yaz dönemi kursları genellikle 12 hafta olarak haziran-temmuz-ağustos dönemlerini kapsamaktadır. Kurs başvurunuzu ve ekran teslimini kurs başlangıç tarihinden en az 1 ay önce yapmanız gerekmektedir.

Belarus’da Rusça yaz okuluna katılımınız ile ilgili gereken tüm bilgileri, gerekli evrakları size en yakın danışmanımıza sormak için internet sitemiz üzerinde yer alan herhangi bir form ya da iletişim sayfamızı kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
BU İÇERİĞİ OYLAYIN:
PAYLAŞIN:
Sorularınız mı var?

Bizi arayın

İstanbul Merkez Ofisimiz
0212 570 82 83
0542 670 82 83
0543 872 13 03
Diyarbakir Bölge Ofisimiz
0412 228 89 51
0532 443 89 51
0505 828 31 03

Telefonunuzu bırakın

Adınız

E posta adresiniz

Telefon numaranız

Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

Mesaj bırakın

Adınız

E posta adresiniz

Telefon numaranız

Mesajınız

Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

Belarus'da Rusça dil kursu alma niyetiniz varsa ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.