Arama Yapın

belarus devlet üniversitesi
Kamu Yönetimi Akademisi (PAC), devlet birimlerinde görev alacak elemanların yetiştirilmesi amacı ile kurulmuş bir üniversitedir.
Belarus Devlet Lojistik Üniversitesi (BSUT), Gomel şehrinde bulunan, lojistik üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile dünya standartlarında eğitim veren bir üniversitedir.
Minsk Devlet Dilbilim Üniversitesi (MSLU) dünya üzerinde konuşulan birçok dil için tercümanlık eğitimi alabileceğiniz bir üniversitedir.
Belarus Devlet Güzel Sanatlar Üniversitesi (BUK) müzikal yeteneklerinize, tiyatro kabiliyetinize göre eğitim alabileceğiniz dünyaca ünlü bir adres.
Francisk Skorina Gomel Devlet Üniversitesi (GSU) üniversitesinde hukuk, tarih gibi sözel bölümlerin yanında ekonomi ya da fizik, biyoloji gibi temel bölümleri bulabilirsiniz.
Maxim Tank Belarus Devlet Pedagoji Üniversitesi (BSPU) üniversitesinde, eğitim ve pedagoji üzerine uzman eğitim ekibi ile üniversite eğitimi alın.
Belarus'un Hrodna şehrinde, kültür ve tarih mirasıyla, Hrodna Devlet Üniversitesi (GRSU)'de üniversite eğitimi alın.
Bilgi teknolojileri alanında lider üniversite olan Belarus Devlet Informatik ve Radyoelektronik Üniversitesi (BSUIR)'da eğitim alın.
Ülkenin en prestijli üniversitelerinden Belarus Devlet Üniversitesi (BSU)'de eğitim.
Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.