Arama Yapın

belarus
Babil Eğitim olarak 2017/2018 eğitim öğretim sezonu için Belarus Devlet Pedagoji Üniversitesi ile işbirliği anlaşması imzaladık.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi eğitim fakültesi dekanlığı girişimi ile Belarus üniversiteleri ile çeşitli temaslarda bulunuldu.
Minsk, Bağımsız Devletler Topluluğu içinde suç oranları, anketler ve çeşitli istatistiklere dayandırılarak en güvenli şehir seçilmiştir.
Belarus Üniversiteleri ile aklınıza takılan, öğrencilerimizden sürekli aldığımız soruları bir sayfada derledik. Bu sayfa üzerinden üniversiteler ile ilgili birçok bilgiyi edinebilirsiniz.
Dünya sıralamalarında ilk 1000'de olan üniversitelerimiz ve ilk 1000'de olması durumunun neden bizim için önemli olduğu.
Belarus'un önde gelen teknik üniversitesi BNTU dünya sıralaması belli oldu. BNTU'da eğitim gören her öğrenci YÖK tarafından otomatik olarak tanınıp, sınavsız ve koşulsuz denklik verilecektir.
Uluslararası bir akademik ölçüm kurumu ve ülkemizde de Yüksek Öğretim Kurumu'nun esas aldığı derecelendirme kuruluşlarından olan QS Ranking, 2016 yılı için değerlendirmelerini duyurdu.
Belarus Devlet Üniversitesi 1921 yılında kurulan ülkenin en köklü ve önde gelen üniversitelerindendir. Günümüzde üniversitelerarası akademik sıralamada dünya üniversiteleri arasında ilk %2'lik...
Belarus'da yaşam. Ne kadar harcarım? Belarus'un iklimi nasıl? Olaylar oluyor mu?
Belarus'da evimden ya da yurdumdan okuluma nasıl giderim? Ulaşım kolaylıkları ve yer tarifleri.
Belarus'da ne yenir? Yemek kültürü, tercih edilen mekanlar ve Türk mutfağından ayrılamayanlar için Türk restoran adresleri.
Belarus'da nerede kalabilirsiniz? En ekonomik nerede kalabilirsiniz, yurtta kalmak, eve çıkmak gibi aklınızdaki tüm sorunların cevapları.
Rusçanızı geliştirme amaçlı 3 ya da 2 aylık üniversitelerde verilecek olan yaz okulu programlarımıza katılabilirsiniz.
Belarus'da Rusça dil kursu alma niyetiniz varsa ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.
Belarus Devlet Spor Akademisi (SportEDU), Belarus'un tüm spor dallarında eğitim sağlayan lider spor akademisidir.
Belarus Devlet Güzel Sanatlar Üniversitesi (BUK) müzikal yeteneklerinize, tiyatro kabiliyetinize göre eğitim alabileceğiniz dünyaca ünlü bir adres.
Bilgi teknolojileri alanında lider üniversite olan Belarus Devlet Informatik ve Radyoelektronik Üniversitesi (BSUIR)'da eğitim alın.
Ülkenin en köklü üniversitelerinden Belarus Devlet Teknik Üniversitesi (BelSTU)'de eğitim alın.
Belarus'un en iyi ekonomi üniversitesi Belarus Devlet Ekonomi Üniversitesi (BSEU)'de üniversite eğitimi alın.
Sağlık ve Tıp alanında ülkenin en iyi üniversitesi Belarus Devlet Sağlık Üniversitesi (BSMU)'de eğitim.
Teknik bölümleri ile ülkenin önde gelen üniversitesi, Belarus Ulusal Teknik Üniversitesi (BNTU)'de eğitim.
Ülkenin en prestijli üniversitelerinden Belarus Devlet Üniversitesi (BSU)'de eğitim.
Belarus'da eğitim almanın avantajları, size katacakları ve iş hayatınızda rakiplerinizden ayırıp fark yaratacağınız konular.
Belarus'da ya da Türkiye'den bir üniversiteden mezun oldunuz; devam etmek mi istiyorsunuz? İşinize yarayacak tüm bilgiler burada.
Belarus'da İngilizce eğitim almak istemiyor ve Rusçanızın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Rusça dilbilgisi ve seçeceğiniz alana göre değişkenlik gösterecek temel hazırlık eğitimi.
Belarus'da üniversite eğitimi alma; kabaca üniversitelerin yapısı, en çok tercih edilen bölümler, zorlukları ve kolaylıkları.
Belarus'da eğitim sistemi; eğitim süresi, Türkiye'den farklı olduğu konular, bilinmesi gerekenler ve fark yaratan konuları burada bulabilirsiniz.
Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.