Arama Yapın

belarus’da üniversite
Belarus Devlet Sağlık Üniversitesi (BSMU) ile 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı için mutabakat imzaladık. İmzaladığımız mutabakata göre hazırlık okuyacak ya da direkt 1. sınıftan başlayacak öğrencilerimize çeşitli avantajlar sunuyoruz.
Kamu Yönetimi Akademisi (PAC), devlet birimlerinde görev alacak elemanların yetiştirilmesi amacı ile kurulmuş bir üniversitedir.
Gomel Pavel Sukhoi Devlet Teknik Üniversitesi (GSTU), Belarus'un Gomel şehrinde bulunan, enerji ve makine mühendislikleri üzerine yoğunlaşmış bir teknik üniversitedir.
Belarus Devlet Lojistik Üniversitesi (BSUT), Gomel şehrinde bulunan, lojistik üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile dünya standartlarında eğitim veren bir üniversitedir.
Belarus Devlet Güzel Sanatlar Üniversitesi (BUK) müzikal yeteneklerinize, tiyatro kabiliyetinize göre eğitim alabileceğiniz dünyaca ünlü bir adres.
Francisk Skorina Gomel Devlet Üniversitesi (GSU) üniversitesinde hukuk, tarih gibi sözel bölümlerin yanında ekonomi ya da fizik, biyoloji gibi temel bölümleri bulabilirsiniz.
1913'te kurulan, Belarus'un en köklü üniversitelerinden Mogilev Devlet Üniversitesi (MSU) üniversitesinde eğitim alın.
Belarus'un Potolsk şehrinde Polotsk Devlet Üniversitesi (PSU) üniversitesinde mühendislik, beşeri bilimler ya da hukuk eğitimi alın.
10500 Potolsk
Belarus'un Vitebsk şehrinde bulunan Vitebsk Devlet Teknoloji Üniversitesi (VSTU) üniversitesinde IT ve bilgi teknolojileri üzerine eğitim alın.
Belarus'un Hrodna şehrinde, kültür ve tarih mirasıyla, Hrodna Devlet Üniversitesi (GRSU)'de üniversite eğitimi alın.
Belarus'un Brest şehrinde, Brest Devlet Teknik Üniversitesi (BSTU)'nde mühendislik eğitimi alın.
Ülkenin en köklü üniversitelerinden Belarus Devlet Teknik Üniversitesi (BelSTU)'de eğitim alın.
Belarus'da eğitim almanın avantajları, size katacakları ve iş hayatınızda rakiplerinizden ayırıp fark yaratacağınız konular.
Belarus'da ya da Türkiye'den bir üniversiteden mezun oldunuz; devam etmek mi istiyorsunuz? İşinize yarayacak tüm bilgiler burada.
Belarus'da İngilizce eğitim almak istemiyor ve Rusçanızın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Rusça dilbilgisi ve seçeceğiniz alana göre değişkenlik gösterecek temel hazırlık eğitimi.
Belarus'da üniversite eğitimi alma; kabaca üniversitelerin yapısı, en çok tercih edilen bölümler, zorlukları ve kolaylıkları.
Belarus'da eğitim sistemi; eğitim süresi, Türkiye'den farklı olduğu konular, bilinmesi gerekenler ve fark yaratan konuları burada bulabilirsiniz.
Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.