Arama Yapın

minsk
Belarus Devlet Sağlık Üniversitesi (BSMU) ile 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı için mutabakat imzaladık. İmzaladığımız mutabakata göre hazırlık okuyacak ya da direkt 1. sınıftan başlayacak öğrencilerimize çeşitli avantajlar sunuyoruz.
Minsk, Bağımsız Devletler Topluluğu içinde suç oranları, anketler ve çeşitli istatistiklere dayandırılarak en güvenli şehir seçilmiştir.
Belarus Devlet Üniversitesi 1921 yılında kurulan ülkenin en köklü ve önde gelen üniversitelerindendir. Günümüzde üniversitelerarası akademik sıralamada dünya üniversiteleri arasında ilk %2'lik...
Belarus'da yaşam. Ne kadar harcarım? Belarus'un iklimi nasıl? Olaylar oluyor mu?
Minsk Devlet Dilbilim Üniversitesi (MSLU) dünya üzerinde konuşulan birçok dil için tercümanlık eğitimi alabileceğiniz bir üniversitedir.
Bilgi teknolojileri alanında lider üniversite olan Belarus Devlet Informatik ve Radyoelektronik Üniversitesi (BSUIR)'da eğitim alın.
Ülkenin en köklü üniversitelerinden Belarus Devlet Teknik Üniversitesi (BelSTU)'de eğitim alın.
Belarus'un en iyi ekonomi üniversitesi Belarus Devlet Ekonomi Üniversitesi (BSEU)'de üniversite eğitimi alın.
Sağlık ve Tıp alanında ülkenin en iyi üniversitesi Belarus Devlet Sağlık Üniversitesi (BSMU)'de eğitim.
Ülkenin en prestijli üniversitelerinden Belarus Devlet Üniversitesi (BSU)'de eğitim.
Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.