Arama Yapın

üniversite
Belarus Üniversiteleri ile aklınıza takılan, öğrencilerimizden sürekli aldığımız soruları bir sayfada derledik. Bu sayfa üzerinden üniversiteler ile ilgili birçok bilgiyi edinebilirsiniz.
Dünya sıralamalarında ilk 1000'de olan üniversitelerimiz ve ilk 1000'de olması durumunun neden bizim için önemli olduğu.
Belarus Devlet Üniversitesi 1921 yılında kurulan ülkenin en köklü ve önde gelen üniversitelerindendir. Günümüzde üniversitelerarası akademik sıralamada dünya üniversiteleri arasında ilk %2'lik...
1913'te kurulan, Belarus'un en köklü üniversitelerinden Mogilev Devlet Üniversitesi (MSU) üniversitesinde eğitim alın.
Belarus'un Potolsk şehrinde Polotsk Devlet Üniversitesi (PSU) üniversitesinde mühendislik, beşeri bilimler ya da hukuk eğitimi alın.
10500 Potolsk
Belarus'un Vitebsk şehrinde bulunan Vitebsk Devlet Teknoloji Üniversitesi (VSTU) üniversitesinde IT ve bilgi teknolojileri üzerine eğitim alın.
Maxim Tank Belarus Devlet Pedagoji Üniversitesi (BSPU) üniversitesinde, eğitim ve pedagoji üzerine uzman eğitim ekibi ile üniversite eğitimi alın.
Belarus'un Gomel şehrinde, Gomel Devlet Sağlık Üniversitesi (GSMU)'de, Tıp, Eczacılık eğitimi alın.
Belarus'un en iyi ekonomi üniversitesi Belarus Devlet Ekonomi Üniversitesi (BSEU)'de üniversite eğitimi alın.
Belarus'da ya da Türkiye'den bir üniversiteden mezun oldunuz; devam etmek mi istiyorsunuz? İşinize yarayacak tüm bilgiler burada.
Belarus'da İngilizce eğitim almak istemiyor ve Rusçanızın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Rusça dilbilgisi ve seçeceğiniz alana göre değişkenlik gösterecek temel hazırlık eğitimi.
Belarus'da üniversite eğitimi alma; kabaca üniversitelerin yapısı, en çok tercih edilen bölümler, zorlukları ve kolaylıkları.
Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.