Arama Yapın

HAKKIMIZDA

Babil Eğitim ailesi olarak 10 yıldan beri başarıyla sürdürdüğümüze inandığımız eğitim danışmanlığına bu yıl Moldova, Ukrayna ve Rusya’nın ardından Belarus’u da eklemiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Yurtdışı eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikamız ile öğrencilerimizin yurtdışında eğitim görmesinde ilk basamak olduk.

Babil Eğitim olarak uzman ve deneyimli ekibi ile ülke, okul, bölüm seçiminden vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı otobüs ve uçak biletinden öğrencimizin mezuniyetine kadar her zaman en iyi fırsatları, olanakları ve desteği sunmak için daima özenle çalışmaktayız.

Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, uyguladığımız kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kıza zamanda faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde sektörün önde gelen firmalarından biri olduk.

Gelecek yıllardaki ana hedefimiz yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici marka olma hedefimizin gerçekleşebilmesi yolunun öğrenci memnuniyeti olduğuna dair bilincimiz tamdır.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz süre boyunca öğrencilerimizin doğru tercihler yaparak, profesyonel yaşamları boyunca mutlu olacakları seçimler yapabilmeleri için öğrencilerimize objektif ve tarafsız olarak incelenmiş, öğrencilerimizin herhangi bir yoldan mağdur olmamaları için yönetim kurulları ile anlaşma yaptığımız üniversiteler alanında önde gelen, saygın üniversitelerdir.

Üniversite seçiminin ardından öğrencilerimizin düzgün fiziki şartlarda yurt yerleşimlerini sağlayıp okul kayıtlarını zamanında ve eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Bu sürede ülkelerine en hızlı sürede adaptasyonunu sağlayacak şekilde öğrencilerimizle ilgilenip, ülkeleri, üniversiteleri ve bulundukları çevre ile ilgili onları bilgilendiriyoruz.

Eğitim hayatlarının başladığı süre zarfında onları sürekli kontrole tabii tutup, ders durumları bilgilerini alıyoruz. Sürekli denetim gösterdiğimiz öğrencilerimizin zorluk ya da herhangi bir konuda yaşadıkları problemler karşısında onlara ilgi gösterip yaşadıkları problemin en kısa süre içinde çözümü için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu çalışma, öğrencilerimizin diplomalarını alana ve mezuniyet olana kadar sürmektedir.

Profesyonel yaşamları boyunca ihtiyacı olan tüm bilgi ve yardımı danışmanlık ekibimiz yanı sıra, öğretim gördükleri okul da sağlamaktadır.

2017-2018 eğitim ve öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
BU İÇERİĞİ OYLAYIN:
PAYLAŞIN:
Sorularınız mı var?

Bizi arayın

İstanbul Merkez Ofisimiz
0212 570 82 83
0542 670 82 83
0543 872 13 03
Diyarbakir Bölge Ofisimiz
0412 228 89 51
0532 443 89 51
0505 828 31 03

Telefonunuzu bırakın

Adınız

E posta adresiniz

Telefon numaranız

Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

Mesaj bırakın

Adınız

E posta adresiniz

Telefon numaranız

Mesajınız

Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.