Arama Yapın

Haberler
Belarus Devlet Sağlık Üniversitesi (BSMU) ile 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı için mutabakat imzaladık. İmzaladığımız mutabakata göre hazırlık okuyacak ya da direkt 1. sınıftan başlayacak öğrencilerimize çeşitli avantajlar sunuyoruz.
Babil Eğitim olarak 2017/2018 eğitim öğretim sezonu için Belarus Devlet Pedagoji Üniversitesi ile işbirliği anlaşması imzaladık.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi eğitim fakültesi dekanlığı girişimi ile Belarus üniversiteleri ile çeşitli temaslarda bulunuldu.
Minsk, Bağımsız Devletler Topluluğu içinde suç oranları, anketler ve çeşitli istatistiklere dayandırılarak en güvenli şehir seçilmiştir.
Belarus Üniversiteleri ile aklınıza takılan, öğrencilerimizden sürekli aldığımız soruları bir sayfada derledik. Bu sayfa üzerinden üniversiteler ile ilgili birçok bilgiyi edinebilirsiniz.
Dünya sıralamalarında ilk 1000'de olan üniversitelerimiz ve ilk 1000'de olması durumunun neden bizim için önemli olduğu.
Belarus'un önde gelen teknik üniversitesi BNTU dünya sıralaması belli oldu. BNTU'da eğitim gören her öğrenci YÖK tarafından otomatik olarak tanınıp, sınavsız ve koşulsuz denklik verilecektir.
Uluslararası bir akademik ölçüm kurumu ve ülkemizde de Yüksek Öğretim Kurumu'nun esas aldığı derecelendirme kuruluşlarından olan QS Ranking, 2016 yılı için değerlendirmelerini duyurdu.
Belarus Devlet Üniversitesi 1921 yılında kurulan ülkenin en köklü ve önde gelen üniversitelerindendir. Günümüzde üniversitelerarası akademik sıralamada dünya üniversiteleri arasında ilk %2'lik...
En çok tercih edilen üniversitelerimizden Sumy Devlet Üniversitesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı için bir tanıtım videosu hazırladı...
2017 yılı itibari ile Odessa Üniversitesinden mezun olan öğrencilerimizin, eğitim gördükleri süre boyunca yaptığı etkinlikler, sosyal ortam ve aktiviteleri mezun olmaları sebebiyle okulumuzun duvarında yer aldı.
Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.