Arama Yapın

Üniversiteler
Belarus Devlet Spor Akademisi (SportEDU), Belarus'un tüm spor dallarında eğitim sağlayan lider spor akademisidir.
Kamu Yönetimi Akademisi (PAC), devlet birimlerinde görev alacak elemanların yetiştirilmesi amacı ile kurulmuş bir üniversitedir.
Gomel Pavel Sukhoi Devlet Teknik Üniversitesi (GSTU), Belarus'un Gomel şehrinde bulunan, enerji ve makine mühendislikleri üzerine yoğunlaşmış bir teknik üniversitedir.
Belarus Devlet Lojistik Üniversitesi (BSUT), Gomel şehrinde bulunan, lojistik üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile dünya standartlarında eğitim veren bir üniversitedir.
Minsk Devlet Dilbilim Üniversitesi (MSLU) dünya üzerinde konuşulan birçok dil için tercümanlık eğitimi alabileceğiniz bir üniversitedir.
Belarus Devlet Güzel Sanatlar Üniversitesi (BUK) müzikal yeteneklerinize, tiyatro kabiliyetinize göre eğitim alabileceğiniz dünyaca ünlü bir adres.
Francisk Skorina Gomel Devlet Üniversitesi (GSU) üniversitesinde hukuk, tarih gibi sözel bölümlerin yanında ekonomi ya da fizik, biyoloji gibi temel bölümleri bulabilirsiniz.
1913'te kurulan, Belarus'un en köklü üniversitelerinden Mogilev Devlet Üniversitesi (MSU) üniversitesinde eğitim alın.
Belarus'un Potolsk şehrinde Polotsk Devlet Üniversitesi (PSU) üniversitesinde mühendislik, beşeri bilimler ya da hukuk eğitimi alın.
10500 Potolsk
Belarus'un Vitebsk şehrinde bulunan Vitebsk Devlet Teknoloji Üniversitesi (VSTU) üniversitesinde IT ve bilgi teknolojileri üzerine eğitim alın.
Maxim Tank Belarus Devlet Pedagoji Üniversitesi (BSPU) üniversitesinde, eğitim ve pedagoji üzerine uzman eğitim ekibi ile üniversite eğitimi alın.
Belarus'un Gomel şehrinde, Gomel Devlet Sağlık Üniversitesi (GSMU)'de, Tıp, Eczacılık eğitimi alın.
Belarus'un Hrodna şehrinde, kültür ve tarih mirasıyla, Hrodna Devlet Üniversitesi (GRSU)'de üniversite eğitimi alın.
Belarus'un Brest şehrinde, Brest Devlet Teknik Üniversitesi (BSTU)'nde mühendislik eğitimi alın.
Bilgi teknolojileri alanında lider üniversite olan Belarus Devlet Informatik ve Radyoelektronik Üniversitesi (BSUIR)'da eğitim alın.
Ülkenin en köklü üniversitelerinden Belarus Devlet Teknik Üniversitesi (BelSTU)'de eğitim alın.
Belarus'un en iyi ekonomi üniversitesi Belarus Devlet Ekonomi Üniversitesi (BSEU)'de üniversite eğitimi alın.
Sağlık ve Tıp alanında ülkenin en iyi üniversitesi Belarus Devlet Sağlık Üniversitesi (BSMU)'de eğitim.
Teknik bölümleri ile ülkenin önde gelen üniversitesi, Belarus Ulusal Teknik Üniversitesi (BNTU)'de eğitim.
Ülkenin en prestijli üniversitelerinden Belarus Devlet Üniversitesi (BSU)'de eğitim.
Duyurulara Abone Olun
Babil Eğitim'e abone olarak bizden periyodik olarak duyuruları, üniversitenizden en yeni haberleri, kayıt dönemleri hakkında bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Tek tıkla kayıt olup, tek tıkla listemizden çıkabilirsiniz.
Adınız
E-posta Adresiniz
Babil Eğitim ya da ona bağlı olan herhangi bir site ile paylaşılan herhangi bir kişisel veri, 3. kişilerle paylaşılmama garantisi altında olup, belarusuniversitesi.com ve babilegitim.com'dan her türlü kişisel bilgi paylaşılması konusunda her kullanıcı kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.